چرا استفاده از نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس توصیه می شود؟


1398/03/20 03:50:52 ب.ظ

علت استفاده از نرم افزار تکریم ارباب رجوع

با استفاده از نرم افزار تکریم ارباب رجوع نهایت امنیت و نیز رضایت ارباب رجوع از عملکرد ادارات و سازمان های مختلف فراهم می شود. سازمان ها و ادارات مختلف روزانه با حجم عظیمی از مراجعه کنندگان مواجه هستند. این افراد معمولا جهت ملاقات با شخص خاص ، انجام امور اداری و یا شرکت در یک کنفرانس یا سمینار به سازمان مربوطه مراجعه می کنند.

به جهت حفظ امنیت سازمان و نیز مدیریت رفت و آمدها، افراد مراجعه کننده باید پیش از ورود مورد بررسی قرار گرفته و مدارک آنها چک شود تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل بیاید. از این رو گیت ورودی و حراست هر سازمانی به عنوان اولین مکانی که ارباب رجوع به آن وارد می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر کنترل تردد ارباب رجوع به همان شیوه ی سنتی انجام گیرد نتیجه ی چندان دلخواهی نخواهید داشت. انچه از این روند ایجاد می شود صف طولانی از ارباب رجوع مقابل گیت ورودی است که منتظرند تا به آنها اجازه ی ورود داده شود و کارمندانی سردرگم که مشغول بررسی هویت ارباب رجوع ها و راهنمایی آنها به سمت مکان مورد نظرشان هستند. قطعا این روش هم باعث نارضایتی ارباب رجوع و هم باعث ایجاد مشکلاتی برای کسانی شده که در قسمت ورودی مشغول به کار هستند می شود. زیرا در این سیستم وقت زیادی از ارباب رجوع گرفته شده و نیز ممکن است در اثر کوچکترین اشتباه افرادی اجازه ورود بیابند که قبلا مشکلاتی ایجاد کرده و به اصطلاح در لیست سیاه سازمان قرار داشته باشند.

چاره ی کار استفاده از نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس می باشد. با استفاده از این نرم افزار جامع می توان رفت و آمد افراد به سازمان ها و ادارات را کنترل نموده و ورود و خروج افراد را به بهترین شکل ممکن مدیریت نمود. نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس امکانات منحصر به فردی در اختیار حراست سازمان ها قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا هر چه بیشتر در راستای امنیت سازمان مربوطه و نیز تکریم ارباب رجوع حرکت کنند. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به استفاده از کاغذبازی های معمول جهت گرفتن وقت ملاقات، صدور کارت تردد، ثبت تردد ، درخواست آفیش از میزبان و ... نیست و تمامی این کارها با بالاترین سطح امنیت و سرعت توسط نرم افزار انجام می شود. در ادامه برخی از ویژگی های این نرم افزار بیان می گردد، پس با ما همراه باشید.

ویژگی های نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس

1- درخواست ملاقات به صورت آنلاین : دیگر با مراجعه حضوری به ادارات و ماندن طولانی در صف های انتظار آن هم تنها برای گرفتن یک وقت ملاقات ساده خداحافظی کنید. با استفاده از نرم افزار تکریم ارباب رجوع می توان به صورت آنلاین نسبت به گرفتن وقت ملاقات اقدام نمود. به این صورت که وارد پورتال سازمان مربوطه شده و از طریق نرم افزار درخواست ملاقات خود را ارسال کنید. پس از بررسی درخواست و مدارک شما زمان و ساعت دقیق ملاقات از طریق پیامک یا ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود.

2- آفیش سریع و آسان : نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس تنها به امنیت سازمان ها توجه نکرده بلکه راحتی و آسایش ارباب رجوع را نیز مد نظر قرار داده است. در این نرم افزار یک منو برای آفیش سریع طراحی شده است تا میهمانان بتوانند بدون دردسر و با کمترین معطلی به محل مورد نظر هدایت شوند. برای سمینارها و کنفرانس ها نیز امکان ثبت آفیش به صورت گروهی فراهم شده است.

3- ثبت تمامی اطلاعات : یکی از ویژگی های بارز نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس ثبت تمامی اطلاعات مراجعین می باشد. این اطلاعات شامل وسایل همراه، اطلاعات شخصی، مشخصات خودرو ، تعیین دسترسی های لازم مانند گیرد از فیلترهای کاملی عبور کرده و ضریب امنیت سازمان بالا می رود.

4- اسکن مدارک و نگهداری در آرشیو : با استفاده از نرم افزار کنترل تردد ارباب رجوع مدارک مراجعین اسکن و در آرشیو نگهداری می شود. این امکان سبب می شود ارباب رجوع هایی که مراجعه بیشتری به سازمان دارند هربار مجبور به ارائه کارت شناسایی نباشند.

5- کنترل لحظه به لحظه : با استفاده از نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس امکان کنترل لحظه به لحظه ی ارباب رجوع برای مامورین حراست فراهم شده است. این نرم افزار به مامورین حراست کمک می-کند تا تعداد مراجعین حاضر در سازمان، ترددهای ثبت شده توسط ارباب رجوع، تردد کارکنان و میزبانان و خروج مراجعین از سازمان را به صورت لحظه ای رصد کرده و با مشاهده ی کوچکترین مغایرت با اطلاعات ثبت شده سریعا وارد عمل شوند.

6- مدیریت لیست سیاه : همیشه افرادی هستند که باعث ایجاد مشکلات و دردسرهایی برای ادارات و سازمان های مختلف می شوند. با نصب نرم افزار کنترل تردد ارباب رجوع و ثبت لیست سیاه می توانید به راحتی افراد مشکل ساز را شناسایی و از ورود آنها جلوگیری کنید.

7- کنترل تردد ارباب رجوع : با استفاده از نرم افزار تکریم ارباب رجوع اطلس می توانید سطح دسترسی ارباب رجوع را به طور کامل کنترل کنید. این نرم افزار به طور دقیق مشخص می کند که ارباب رجوع از چه گیت هایی می تواند عبور کند، از طریق آسانسور به کدام طبقات می تواند مراجعه کند و یا در صورت لزوم برای وی کارت تردد موقت صادر کند.

با توجه به آنچه گفته شده نصب نرم افزار تکریم ارباب رجوع تقریبا برای تمامی ادارات و سازمان ها به ویژه سازمان هایی نظیر دادگستری، وزارت خانه ها، شرکت های بزرگ و ... که مرا توانند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.