ثبت تردد کارمندان از طریق دستگاه تشخیص چهره


1398/12/12 12:30:16 ب.ظ

دستگاه های تشخیص چهره جدیدترین راه حل های امنیتی مبتنی بر فناوری جدید بیومتریک هستند که با شناخت ویژگی های صورت، امنیت در محل کار  را فراهم می آورند.دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره ویژگی های صورت هر فرد را ضبط کرده و از طریق الگو های ضبط شده که در دستگاه ذخیره میشوند چهره هر فردی که روبروی آن قرار میگیرد را آنالیز کرده و در صورت تایید شدن مشخصات آن را ثبت میکند و ورود فرد در سیستم حضور و غیاب ذخیره میشود.

زمانی که فرد روبروی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می ایستد دستگاه از صورت وی یک آنالیز دوبعدی و سه بعدی انجام میدهد و با الگوریتمی که از قبل از هر شخص در دستگاه ذخیره شده فرد مورد نظر را شناسایی میکند و ورود آن تایید میشود که این کار باعث سرعت بیشتر در شناسایی افراد میشود و هم اینکه امنیت افرادی که به سازمان یا شرکت شما وارد شده تامین میشود. این امر موجب صرفه جویی در زمان و همچنین به حداقل رساندن بیماری های گسترش یافته به علت تماس فیزیکی است.

دستگا های حضور و غیاب برای محیط های کارگاهی، بخش های صنعتی، ساختمان سازی و دیگر مشاغلی که به دلیل نوع کار فیزیکی که انجام میدهند که شاید اثر انگشت مناسبی نداشته باشند، برای همین استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره راه کار مناسبی برای اینگونه مشاغل است و به راحتی میتوانند با استفاده از آنالیز صورت که توسط دستگاه انجام میشود ورود و خروج کارمندان و کارگران خود را ثبت نمایند.
صرفه جویی در زمان و کاهش بیماری: زمانی که بیماری هایی مانند سرماخوردگی و ویروس ها در بین کارمندان گسترش پیدا کند می تواند حضور کارمندان در محل کار را کاهش دهد. با استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، کارکنان می توانند در مدت زمان کوتاه تری وارد و از محل خارج شوند زیرا نیازی به لمس کردن سطح دستگاه حضور و غیاب جهت ورود و خروج نیست. این امر موجب صرفه جویی در زمان و همچنین به حداقل رساندن بیماری های گسترش یافته به علت تماس فیزیکی است.

 

 دستگاه تشخیص چهره

مزایای دستگاه تشخیص چهره

1. صرفه جویی در زمان : به دلیل نوع فناوری استفاده شده در دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره در مدت زمان بسیار کمی هر فرد ورود خروج خود را ثبت میکند و باعث صرفه جویی در وقت میشود و تعداد بیشتری از کارمندان میتوانند ورد و خروج خود را ثبت کنند.

2. سیستم خودکار و بسیار دقیق: تشخیص صورت دقیق تمام آیتم های حضور، عدم حضور و اضافه کاری را گزارش می دهد. فرایند شناسایی در هر زمان تنها با یک سرعت که تقریبا نامحدود است شروع می شود این سیستم می تواند هزاران کاربر را در کمتر از یک ثانیه مطابقت و اطلاعاتی را فراهم کند که 100٪ صحیح است بدون اینکه بخواهید انگشت خود را بلند کنید.

3. مدیریت حقوق و دستمزد : مهم ترین مزیای دستگاه تشخیص چهره فرایند حقوق و دستمزد در هرسازمان است. استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نه تنها سختی کار را کاهش می دهد، بلکه زمان زیادی را که به صورت دستی محاسبه می شود، صرفه جویی می کند. تنها راه محاسبه دقیق سیستم حقوق و دستمزد استفاده از سیستم حضور و غیاب بیومتریک نظیر دستگاه های تشخیص چهره و اثر انگشت شناخته شده است زیرا داده های مربوط به زمان را می توان به صورت خودکار نگهداری کرد و سپس با کمک نرم افزار حقوق و دستمزد داده ها به سرعت وارد سیستم حقوق و دستمزد شده و پرداخت فیش به راحتی در عرض چند ساعت امکان پذیر خواهد بود.

4. عدم استفاده از قلم و کاغذ : زمانی که سازمان شما از دستگاه تشخیص چهره برای ورود و خروج کارمندان خود استفاده میکند دیگر نیازی به قلم و کاغذ نیست و شما به راحتی میتوانید به صورت دقیق لحظه ورود و خروج هر کارمندرا ثبت نمایید که هم باعث نظم و انظباط بیشتری در سازمان شما میشود و هم اینکه به طور دقیق میزان حقوق و دستمزد هر فرد محاسبه میشود.

5. عدم ثبت ورود و خروج توسط فرد دیگر: یکی از بهترین مزایای دستگاه تشخیص چهره اینست که در سازمان یا اداره شما دیگر هیچ کارمندی نمیتواند جای فرد دیگری ورد و خروج ثبت نماید و و هم امنیت ما بالا میزود و هم اینکه فردی که در ظرکت حاظر نبوده غیبت آن مشخص میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با ما در تماس باشید.