مقالات

 • حضور کارمندان در شرکت های مختلف دنیا در شرایط کرونا

  به خاطر شیوع کرونا در بسیاری از کشورهای جهان، دیگر دورکاری یک مزیت نیست بلکه یک ضرورت است. اکثر شرکت های مختلف در سرتاسر دنیا حضور کارمندان خود را در شرکت به حداقل رساندن و بیشتر آنها به صورت دورکاری کار خود را انجام میدهند.

  بیشتر بخوانید

 • حفظ سلامت کارمندان با استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

  یکی از مواردی که احتمال ابتلا به ویروس کرونا را بیشتر میکند استفاده از وسایلی است که تماس فیزیکی دست با آن بیشتر است و ممکن است که ویروس منتقل شود. از راهکار هایی که برای این مسئله میتوان ارائه داد استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است.

  بیشتر بخوانید

 • امنیت یک ساختمان چگونه تامین میشود؟

  امنیت ساختمان و محل سکونت جزو موارد مهمی است که ساختمان ها و برج های مسکونی باید به دقت به آن توجه کنند. با توجه به میزان بالای تعداد واحد های مسکونی در یک برج و رفت و آمدهای بسیار زیاد، استفاده از سیستم های کنترل تردد میتواند علاوه بر امنیت ساختمان، ورود و خروج افراد را نیز ثبت نماید.

  بیشتر بخوانید

 • دستگاه حضور و غیاب کارت ساعت زنی چیست؟

  تکنولوژی کارت هوشمند به عنوان یکی از دستاوردهای نوین، تحول بسیار زیادی در حوزه سیستم حضور و غیاب ایجاد کرد. دو مقوله مهم امنیت و همراه بودن از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این تکنولوژی است.

   

  بیشتر بخوانید

 • سیستم کنترل تردد پارکینگ چگونه عمل میکند؟

  امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تمامی خدمات عمومی استفاده از سیستم کنترل تردد پارکینگ یک امر ضروری و مهم در امنیت و کنترل تردد است.

   

  بیشتر بخوانید